Naše firma Robert Adamčiak - Kafe partner je již dvanáct let provozovatelem, pronajímatelem a prodejcem nápojových a prodejních automatů. Naší hlavní činností je zajištění občerstvení ve firmách, veřejných prostorech, školách a pod... Poskytujeme komplexní nabídku občerstvení za pomoci nápojových a prodejních automatů, automatů na chlazená jídla a sodobarů k zajištění pitného režimu.

Našimi zákazníky jsou významné regionální firmy i nadnárodní společnosti. S naším gastrosystémem "KAFE PARTNER" budete vždy originální. Budeme kopírovat Vaše okamžité potřeby k uspokojení Vašich zákazníků.

Pokud máte zájem vyzkoušet naše služby, kontaktujte nás na telefoních číslech
736 461 227, 731 118 532, nebo na e-mail: agautomatik@centrum.cz

Kostelecká Lhota 37, 517 41 Kostelec nad Orlicí, https://www.kafepartner.cz/

Food blogy, které budete žrát! Kam zajít na romantickou večeři? Kde dělají nejlepší panna cottu? Jak správně nakupovat bio potraviny? Tohle - a mnohem víc se dozvíte na našem blogu. Toužíte po kariéře food blogera a chcete se dostat mezi VIP pisálky na Pažitce?

e-mail: info@vestavne-spotrebice.cz
tel: 724 357 844, 724 357 839

www.pazitka.cz

Hledáte, kde se dobře najíst? Jste na správném místě!

Vítáme Vás na nově otevřeném webu Jimenacestach.cz, který by měl pomoci všem, co se stravují při svých cestách po celé České republice najít a vybrat si prověřenou restauraci. Zároveň všem majitelům hospod, hospůdek a restaurací prezentovat svou kvalitu pohostinství. Používání systému je a bude zdarma! Přejeme dobrou chuť! Máte-li jakýkoliv dotaz, využijte náš kontaktní formulář a napište nám!

www.jimenacestach.cz


Velkoobchod Fanta se zabývá prodejem gastro vybavení již od roku 1990. Ve spolupráci s 20 českými firmami zásobuje celé Čechy. Náš porcelán, sklenice, příbory, ubrusy, fritézy a nože vyvážíme také na ruský, německý, slovenský, chorvatský a francouzský trh. Velkoobchod Fanta, dodavatel zboží pro gastro provozy a obchody, nabízí hotelový i užitkový porcelán, nápojové i užitkové sklo, příbory, barové doplňky. Gastronomie bez hotelového porcelánu se nedá provozovat.

Adresa: Nám. Prokopa Velikého 7/3, 400 01 Ústí nad Labem - Předlice

Telefon+420 475 601 062, +420 475 600 276

E-mail:info@cafanta.cz , https://www.cafanta.cz/

  • Vedení účetnictví včetně souvisejících služeb (ekonomické poradenství apod.)

  • Zpracování mezd včetně souvisejících služeb (personalistika, poradenství apod.)

  • Nákup a prodej zboží (specializace na výpočetní techniku)

  • Provozování internetového obchodu s výpočetní technikou

  • Zprostředkování spoření se zlatem a jednorázového prodeje investičního zlata

JIMIRO s.r.o. Na Palcátech 368, 331 41 Kralovice

datová schránka: ja3dxrf , e-mail: obchod@jimiro.cz , www.jimiro.cz , tel.: 373 396 868, 373 397 651, 

Jsme 1. ICT full service v Plzni.

Spojujeme hardware, software a marketing v jeden celek

Trápí vás technologie? Chcete zvýšit zisk a snížit náklady? Hoďte starosti s ICT za hlavu a kontaktujte nás! Postaráme se o vás od uživatelské podpory přes počítačové sítě až po internetový marketing.

PC-IN Plzeň, Jesenická 1256/ 1, 323 00 Plzeň

Mail: info@pcinplzen.cz (info@pocitace-internet.cz)