Blue Rent, a.s.

             Na cestách jako doma!

Prodej obytných vozů Concorde, Pössl, Westfalia, Happy, Etrusco a Bluemobil, odborný servis karavanů a celoroční pronájem. Nabízíme vše od nábytku, plynu, elektra, markýz a stanů - tedy vše pro karavaning a volný čas. Dále seženeme náhradní díly do PLA, Pössl, Concorde, Etrusco i Westfalia a Marco Polo.

Nabízíme také plnící kompozitní lahve od českého výrobce a přísavkové sety na markýzy značky multiAnker vč. příslušenství.

Blue Rent, a.s., Modřanská 102, 147 00 Praha 4 - Hodkovičky 

Facebook: https://www.facebook.com/BlueRent.a.s/

Telefon: 777 656 272 , Email: info@bluerent.cz  Web: bluerent.cz

Fotím, cestuji a píšu.

Jakub Moravec, těší mě.

Cestuji, potkávám lidi a mám letité zkušenosti z oblasi PR a gastronomie. To vše přirozeně prolínám do svého focení pro klienty i pro sebe. Tyto přesahy jsou ideální pro vznik propagačních portfólií či reklamní fotografie, ale svůj přínos mají i v mnou oblíbené reportáži.

Nabízím whisky degustace pro Vaše akce či eventy. Chuti whisky jsem podlehl již před mnoha lety a aktivně se o ni zajímám. Navštívil jsem nespočet skotských i irských palíren, kam se rád vracím. Jezdím na tuzemské i zahraniční festivaly. Whisky mám zkrátka moc rád a rád se o ní také bavím s experty i lajky.


NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.

Časopis Camping, Cars & Caravans vychází na českém a slovenském trhu již osm let, jeho první číslo se v prodeji objevilo v březnu 2005.

Nejčtenější český a slovenský časopis o karavaninku a nezávislém cestování. Svým čtenářům přináší špičkové testy obytných vozidel a příslušenství, atraktivní cestopisy a všechny důležité události v oboru.Časopis je určen všem příznivcům nezávislého cestování, především karavanem nebo obytným automobilem, ale i autoturistům a vyznavačům kempování. Zajímavé informace zde najdou nejen aktivní karavanisté a nezávislí cestovatelé, ale také podnikatelé a další osoby působící v tomto oboru, stejně jako zájemci o alternativní a svobodné trávení volného času.

NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.
Prokopa Velikého 30
703 00 Ostrava-Vítkovice
e-mail: ccc@mise.cz

www.camping-cars-caravans.cz

facebook: www.facebook.com/CaravansCZ


All4Camper - kempujeme s Klárou

Hlavním cílem projektu All4Camper je přinášet komplexní informace a články ze světa kempování na jednom přehledném místě tak, aby příprava na vaši dovolenou nebo výlet byla co nejefektivnější. Jeho největší síla je v originálním obsahu tvořeném jak se zahraničními destinačními partnery, tak v detailních rešerších prováděných před publikováním každého příspěvku.

A kdo za tím vším stojí?

Portál All4Camper je již druhým projektem blogerky a propagátorky kempování a karavaningu Kláry Hájek Velinské, která se stala v komunitě kempování a karavaningu známou a vyhledávanou osobností.

Pokud mě chcete kontaktovat, napište mi na info@all4camper.com nebo

volejte 602 619 265

https://all4camper.com/cs/

https://www.facebook.com/all4camper/

AKK ČR

Asociace kempování a karavaningu

Asociace kempování a karavaningu vznikla za účelem podpory pozitivního a udržitelného rozvoje individuálních způsobů cestování v České republice, a to především v segmentu kempování, karavaningu a autoturistiky. Chceme zastřešovat český kempink a karavaning, spolupracovat s podobně zaměřenými organizacemi a společně usilovat o zlepšení podmínek a zvýšení dostupnosti i kvality služeb pro kempaře a karavanisty. Potřeby a přání kempařů a karavanistů budeme hájit také formou návrhů či připomínkováním při tvorbě zákonů.

Asociace kempování a karavaningu, z.s. vedená a zapsaná u Městského soudu v Praze, IČO: 07936851, sídlo: Za Humny 497, 250 81 Nehvizdy

Email: info@akkcr.cz, tel: 602 619 265

https://akkcr.cz/

https://www.facebook.com/asociacekempovaniakaravaningu/

https://www.firmy.cz/pobocky/13292092-asociace-kempovani-a-karavaningu-z-s/

 PIVOVAR RAVEN PLZEŇ

Jsme malý plzeňský pivovar zaměřující se na výrobu

svrchně kvašených piv sídlící na Mozartově 1 v Plzni.

Na stejné adrese máme i pivovarský lokál. Dále pivovarská hospůdka provozovaná pivovarem Raven v Plachého 10, Plzeň.

www.pivovar-raven.cz  /  https://www.facebook.com/pivoraven/

IDEAIFY s.r.o.

Pavel Hrejsemnou

Firemní webové stránky - dnes nutnost.

Responzivní web design - dnes nutnost.

Aktuální data na webu - dnes nutnost.
PPC, PR a TZ - dnes nutnost.
Cílení na pravého zákazníka - dnes nutnost.
Sociální sítě a práce s klienty přes ně - dnes nutnost.
Autorsky ošetřené fotografie na všech vašich materiálech - dnes nutnost.
Něco z toho nemáte?
Kontakt 608 334 719, Pavel Hrejsemnou, www.hrejsemnou.cz

BezVajglu.cz

Iniciativa BezVajglu.cz vznikla v roce 2015 s cílem vyčistit města, přírodu i dětská hřiště od cigaretových nedopalků.

Jako cestu jsme zvolili kapesní popelníček - parťáka pro každého kuřáka do kabelky, na klíče, do kapsy nebo do batohu, který nepropouští pachy a nevysypává se.
Každý má odpovědnost vůči svému okolí a svým jednáním ho ovlivňuje. Pokud tedy není v dosahu popelník, kam svědomitý kuřák nedopalek jinak odhazuje, použije kapesní popelník a odpadu se zbaví později.

www.bezvajglu.cz

petr.kukla@bezvajglu.cz            Tel: 724 334 511

VEJCE ROCK

Oblíbená rocková kapela VEJCE je zpět - po (téměř) 30 letech se vrací na pódia v (téměř) původní sestavě! Přijďte si zavzpomínat na staré hity z 80. a 90. let - Motorovou pilu, Milion hvězd, Smog, Zjizveného krále a mnoho dalších. Těšíme se na vás!

V případě zájmu o hudební vystoupení volejte:

Tel: 606 796 343 / 608 050 300

www.facebook.com/rockvejce

www.instagram.com/vejce_rock/

Kuchaři do domu

je největší seznam kuchařů a firem k pronajmutí

Na kulinářském portálu Kuchaři do domu si online vyberete a objednáte nejlepší profesionální kuchaře nebo kuchařské firmy na Vaše rodinné oslavy, firemní akce a společenské události. Najdete zde 25 druhů světových kuchyní a kuchaře, kteří Vám je exkluzivně uvaří. Skvělé recepty a zajímavostí z moderní gastronomie.

Kuchaři do domu s.r.o.

Mgr. Ivana Bachtíková / www.kucharidodomu.cz
Tel.: +420 777 136 103 / scanactplus@seznam.cz

DOBRÝ ANDĚL, nadace

DOBRÝ ANDĚL je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky.

DOBRÝ ANDĚL, nadace
Holečkova 3331/37
150 00 Praha 5

Tel: 733-119-119 nebo 733-123-450  / www.dobryandel.cz

Naše firma Robert Adamčiak - Kafe partner je již dvanáct let provozovatelem, pronajímatelem a prodejcem nápojových a prodejních automatů. Naší hlavní činností je zajištění občerstvení ve firmách, veřejných prostorech, školách a pod... Poskytujeme komplexní nabídku občerstvení za pomoci nápojových a prodejních automatů, automatů na chlazená jídla a sodobarů k zajištění pitného režimu.

Našimi zákazníky jsou významné regionální firmy i nadnárodní společnosti. S naším gastrosystémem "KAFE PARTNER" budete vždy originální. Budeme kopírovat Vaše okamžité potřeby k uspokojení Vašich zákazníků.

Pokud máte zájem vyzkoušet naše služby, kontaktujte nás na telefoních číslech
736 461 227, 731 118 532, nebo na e-mail: agautomatik@centrum.cz

Kostelecká Lhota 37, 517 41 Kostelec nad Orlicí, https://www.kafepartner.cz/

Velkoobchod Fanta se zabývá prodejem gastro vybavení již od roku 1990. Ve spolupráci s 20 českými firmami zásobuje celé Čechy. Náš porcelán, sklenice, příbory, ubrusy, fritézy a nože vyvážíme také na ruský, německý, slovenský, chorvatský a francouzský trh. Velkoobchod Fanta, dodavatel zboží pro gastro provozy a obchody, nabízí hotelový i užitkový porcelán, nápojové i užitkové sklo, příbory, barové doplňky. Gastronomie bez hotelového porcelánu se nedá provozovat.

Adresa: Nám. Prokopa Velikého 7/3, 400 01 Ústí nad Labem - Předlice

Telefon+420 475 601 062, +420 475 600 276

E-mail:info@cafanta.cz , https://www.cafanta.cz/

  • Vedení účetnictví včetně souvisejících služeb (ekonomické poradenství apod.)

  • Zpracování mezd včetně souvisejících služeb (personalistika, poradenství apod.)

  • Nákup a prodej zboží (specializace na výpočetní techniku)

  • Provozování internetového obchodu s výpočetní technikou

  • Zprostředkování spoření se zlatem a jednorázového prodeje investičního zlata

JIMIRO s.r.o. Na Palcátech 368, 331 41 Kralovice

datová schránka: ja3dxrf , e-mail: obchod@jimiro.cz , www.jimiro.cz , tel.: 373 396 868, 373 397 651, 

Jsme 1. ICT full service v Plzni.

Spojujeme hardware, software a marketing v jeden celek

Trápí vás technologie? Chcete zvýšit zisk a snížit náklady? Hoďte starosti s ICT za hlavu a kontaktujte nás! Postaráme se o vás od uživatelské podpory přes počítačové sítě až po internetový marketing.

PC-IN Plzeň, Jesenická 1256/ 1, 323 00 Plzeň

Mail: info@pcinplzen.cz (info@pocitace-internet.cz)