Věrnostní program - FLEXKOM - weeCONOMY

 

Pro všechny naše zákazníky je připraven věrnostní program WEECONOMY. Obdržíte od nás věrnostní kartu WEECARD nebo aplikaci WEEAPP pro mobilní zařízení, a to zcela vše zdarma.  Dále to pak můžete používat u všech obchodních partnerů jak po celé ČR, tak v celé Evropě, nebo světě. Vše je  pro Vás zcela zdarma, bez  jakýchkoliv dalších poplatků. Za svoje nákupy získáte zpět svoje  peníze - dle dané slevy u obchodníků. Dále pak můžete s kartou nebo mobilní aplikací za zboží zaplatit z načerpaných peněz  do Vašeho systému ze slev od všech obchodních partnerů WEECONOMY.  Každý nový zákazník obdrží za registraci do svého systému bonus 2 Eura.

 

 

           

 

 

  Věra Bačíková - BOZP, PO, HACCP - věrnostní slevový program FlexKom   Věra Bačíková - BOZP, PO, HACCP  Věra Bačíková - BOZP, PO, HACCP

 

Advantages

Přednosti weeCard

Z FlexCard můžete mít užitek při každodenních nákupech.
Při každém nákupu na místě, kde přijímají FlexCom, obdržíte Cashback ve formě FlexMoney (1 FlexMoney odpovídá např. 1 € v místní měně)

Jak vysoký je Váš Cashback zjistíte na naší internetové stránce přímo na místě.
Nasbírané FlexMoney můžete samozřejmě také použít přímo k placení.

 • Nakupování na všech místech na světě, kde přijímají FlexCom a sbírání FlexMoney (CashBack)
 • Bezplatná možnost využít exkluzivní nabídky zákazníkům prostřednictvím FlexMoney
 • S FlexMoney nasbíranými prostřednictvím FlexApp/ FlexCall můžete telefonovat do pevných i mobilních sítí po celém světě až o 90 % výhodněji (možnost bezplatného telefonování)
 • S jinými uživateli FlexCall si můžete telefonovat zdarma po celém světě

 

    

 

Advantages

Přednosti WEEAPP

Nakupování na všech místech na světě, kde přijímají FlexCom, a sbírání FlexMoney (CashBack)

 • Nalezení všech míst, kde přijímají FlexCom (s funkcí geografického ohraničení), poznání předností a zjištění podrobností: např. jídelní lístek, obrazárna, videomaily atd.
 • Nalezení míst, kde přijímají FlexCom a navigace na tato místa
 • Zadání požadovaných výrobků / služeb a obdržení hlášení PushUp
 • Telefonování s FlexCall do pevných i mobilních sítí o 90 % výhodněji (lze telefonovat bezplatně)
 • Uživatelé FlexCall telefonují bezplatně po celém světě (VoIP)
 • Telefonování s použitím nasbíraných FlexMoney prostřednictvím FlexApp / FlexCall do pevných a mobilních sítí po celém světě až o 90 % výhodněji (lze telefonovat zdarma)
 • Bezplatné telefonování s uživateli FlexCall po celém světě

  Věra Bačíková - BOZP, PO, HACCP

FlexCall přináší revoluci v telefonování do celého světa
Phone

S WEECall je řečeno vše

Telefonujte jednoduše se svými FlexMoney

Budete ještě potřebovat pouze FlexApp a připojení GSM nebo internetové připojení* a můžete ihned z kteréhokoli místa na světě telefonovat na kterékoli jiné místo na světě (jen ještě zaplatíte prostřednictvím FlexMoney). To znamená: Své výdaje za telefonování hradíte při nákupu na místech, kde přijímají FlexCom. Váš aktivní zůstatek na FlexCard se zvyšuje při každém nákupu a díky tomu můžete také telefonovat. Váš obchodník tak přebírá téměř veškeré Vaše náklady na telefonování, ať na mobil nebo do pevné sítě. Ostatně telefonování zákazníka FlexCom zákazníkovi FlexCom je vždy zcela zdarma, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, do celého světa.

Stahování je rovněž zdarma

Prostě jděte se svým chytrým telefonem iPhone do App-Store nebo s Androidem do Google Play a stáhněte si zdarma FlexApp: Zaregistrujte se se svými zákaznickými údaji a dále to jde samo. (Jediný předpoklad: Potřebujete mít aktivní zůstatek FlexMoney).

Sbírání FlexMoney a spoření

Placení pomocí FlexMoney se provádí následovně: Jdete do libovolného obchodu, restaurace, ke kadeřníkovi atd., konzumujete, nakoupíte a zaplatíte jako doposud. Nyní ale sbíráte při každém nákupu FlexMoney (aktivní zůstatek), s jejichž použitím pak můžete mimo jiné telefonovat. A pokud Váš aktivní zůstatek nepostačuje, prostě se rychle zajděte najíst do své oblíbené restaurace (na místo, kde přijímají FlexCom), opět si nasbírejte FlexMoney a dále to už jde samo.